- Reklama -zprávy

Porovnanie parametrov Panda Dome VPN proti HideIPVPN: Kto má lepšie hodnotenie

Date:

Share:

Aká VPN ponúka viac funkcií, Panda Dome VPN, alebo sa skôr oplatí Panda Dome VPN? U oboch VPN sme porovnali parametre, sčítali body a výsledok je 7,2/10 ku 6/10.

Rýchlosť downloadu a uploadu Panda Dome VPN vs Panda Dome, Ktorá z nich je vyššia?

Hodnota rýchlosti sťahovania a nahrávania dát patrí medzi najdôležitejšie parametre, platí to aj o Panda Dome VPN a Panda Dome.

Priemerná rýchlosť prvej menovanej bola 388 Mb/s, druhá testovaná VPN sťahovala dáta priemernou rýchlosťou 4 Mb/s. Panda Dome tak je o 384 Mb/s rýchlejšie ako Panda Dome VPN.

Z meraní vyplynulo, že priemerný upload u Panda Dome VPN bol 91 Mb/s. Panda Dome sme namerali hodnoty 5 Mb/s, kvôli tomu je o 86 Mb/s pomalší.

Pri prvej VPN sme namerali priemernú rýchlosť odozvy 92 ms. Konkurentovi Panda Dome VPN laboratórium nameralo 140 ms. Pri rýchlosti odozvy je menšia hodnota výhodnejšia, takže Panda Dome v porovnaní bola o 48 ms lepšie.

Bodové ohodnotenie Panda Dome VPN vs. Panda Dome VPN je 8/10 : 3/10.

Vie Panda Dome odblokovať Netflix?

Dostatočná rýchlosť je kľúčová pre odblokovanie zahraničného Netflixu, Panda Dome túto funkciu zvládne. Na odblokovanie väčšinou postačí spustiť VPN a vybrať krajinu, Panda Dome VPN cudzojazyčný Netflix odblokovať nevie.

S aktivovanou VPN môžete tiež sledovať videá na YouTube, ktoré sú v Česku skryté, pričom Panda Dome takú schopnosť nezvláda. Druhá z porovnávaných VPN funkciu odblokovania YouTube zvláda.

U VPN odporúčame ustrážiť aj ďalšie funkcie, ako je ochrana pred únikom DNS, multi-hop pripojenia a whitelist. Napríklad Panda Dome VPN poskytuje ochranu pred odhalením DNS a Panda Dome napríklad neobsahuje whitelist.

V disciplíne „funkcie“ je tak skóre 7/10 x 7/10.

Ako si stojí Panda Dome v počte serverov a ponuke krajín?

Nízka rýchlosť VPN môže byť spôsobená nízkym počtom serverov, Panda Dome VPN spravuje 200 serverov, v katalógu Panda Dome VPN sme napočítali tiež 29 serverov. Prvý z porovnávaných VPN tak ponúka o 171 viac .

Ďalším dôležitým parametrom je počet krajín, ktorý u Panda Dome VPN v okamihu písania článku bol 11. Druhá porovnávaná VPN ponúka 24, o 23 viac. V tomto porovnaní tak víťazí.

Dôležitý je aj počet zariadení, ktoré môžu VPN súčasne používať a ktorých Panda Dome pripojí 5. Panda Dome VPN povoľuje súčasne pripojiť neobmedzene zariadenia. Kompletný prehľad parametrov si prečítajte v článku najlepšie VPN.

Ktoré platformy vedia Panda Dome VPN a aké ponúka Panda Dome VPN?

Medzi najdôležitejšie parametre VPN patria podporované zariadenia, Panda Dome zvládne prístroje na platforme Android a pripojí zariadenie s iOS. Druhá VPN z porovnania Panda Dome iPhony s iOS zabezpečí, Android štandardne dokáže pokryť.

Vydávanie informácií o používateľoch sa riadi jurisdikciou, kde má VPN svoje sídlo. Panda Dome VPN bola založená v Španielsku. Druhá porovnávaná VPN má pôvodtiež v Španielsku.

Rozhranie Panda Dome nebola lokalizovaná v slovenskom jazyku, Panda Dome VPN slovensky tiež lokalizovaná nie je.

V súboji platforiem dosiahla Panda Dome známky 9/10 a Panda Dome VPN získava hodnotenie 6/10.

Cena predplatného Panda Dome VPN vs. Panda Dome

Panda Dome si možno zaobstarať od 2,61 € mesačne, predplatiť druhú z VPN si môžete už za 2,65 € mesačne. Známka za pomer cena/funkcia je 6/10, respektíve 6z 10 pre porovnávanú VPN službu.

━ nové příběhy

Ekonomické riešenie pre každú akciu: Malý párty stan

V prípade, že vás ťaží napätejší rozpočet, môžete si zaobstarať iba malý párty stan. Ten predstavuje ekonomickú voľbu pre rôzne vonkajšie akcie. Prečo?Párty stany...

Montérky a pracovné nohavice: Nevyhnutná súčasť pracovných odevov

V svete pracovných odevov zaujímajú montérky a pracovné nohavice osobitné miesto. Tieto univerzálne kusy oblečenia sú nenahraditeľné pre mnohých profesionálov v rôznych odvetviach, od...

Ohrievače vody a elektrické vykurovanie – efektívne riešenia pre váš domov

Teplá voda a príjemne vyhriaty domov sú základnými predpokladmi komfortného bývania. Správne zvolený ohrievač vody a vykurovací systém pritom môžu výrazne ovplyvniť nielen váš...

Umenie vyjadrovania sa a komunikácie v Street Camp

Vitajte v Street Campe, mieste, kde sa mladá energia stretáva s vášňou pre hudbu, tanec a umenie! Street Camp tábor nie je len ďalším...

Farebné trendy v exteriéroch: Biela a sivá fasáda domu nikdy neomrzí!

Pri stavbe či rekonštrukcii je výber farby pre vašu fasádu jedným z najdôležitejších rozhodnutí, pretože ovplyvní celkový vzhľad a atmosféru vášho domu. Medzi obľúbené...
- Komerční sdělení -pr článek